Lapinlahden Motonet GP - Lapinlahden Veto
Lippujen ennakkomyynti Ticketmaster:ssa ja Lapinlahden juna-asemalla
Katsomopaikat ennakkoon 25€
Alueliput 15,00 €
Atria tarjoaa alle 12-vuotiaiden lasten liput ilmaiseksi.
Lisätietoja sähköpostitse: info@savogames.fi

Seuraa myös uutisia tällä sivustolla sekä Facebookissa
Savo Games myös Twitterissä!


AIKATAULU:

Lauantaina 28.7.2018 klo: 17.30                                                                                                                                         

17:00                  M+N Kiekko
                           Tuolikeihäs   

17:05                  N Pituus           
17:15                  M 4x100m       
17:35                  T12 200m         
17:40                  P12 200m         
17:50                  N 100m alkuerät                        
18:05                  N Kuula            
18:06                  kelaus 100m   
18:15                  M 100m C-erä
18:22                  M 100m B-erä
18:29                  M 100m A-erä

18:30                  M Moukari      
18:44                  M 110m aj. 1.juoksu                
18:52                  N 100m aj. Alkuerät                 
19:00                  M Pituus          
19:15                  M 1500m A-erä                          
19:25                  N 1500m A-erä                           
19:30                  N Korkeus       
19:45                  N 400m aidat                               
19:50                  M Keihäs         
19:55                  M 400m aidat 
20:10                  kelaus 200m   
20:20                  N 100m finaali
20:35                  M 110m aj. 2.juoksu                
20:45                  N 100m aj. B-finaali                  
20:53                  N 100m aj. A-finaali                  
21:05                  N 3000m          
21:25                  M 1500m B-erä                          
21:35                  N 1500m B-erä                 


CALL-IN AIKATAULU

- Juoksut 20 minuuttia ennen lajin alkua
- Kenttälajit 30 minuuttia ennen lajin alkua           

<





Pääsyliput (2018)

pääkatsomolippu 25€ numeroitu paikka
aluelippu 15€ 3€ alennus S-etukortilla
lastenlippu ilmainen alle 12 vuotiaat

Lippujen ennakkomyynti Ticketmaster:ssa ja Lapinlahden juna-asemalla.






Valio Areena kartta