Lapinlahden Motonet GP - Lapinlahden Veto
Lisätietoja sähköpostitse: info@savogames.fi

>>> Osta liput ennakkoon! <<<
Seuraa meitä somessa!

Facebook - Instagram - Twitter - Youtube


Aikataulu

17.00 T/P 9-11-13v. kuula
17.20 M seiväs
17.30 Kisojen avaus
17.35 Kelaus 100m
17.45 M 100m, alkuerät
17.45 N kiekko
18.05 N 100m aj. alkuerät
18.20 T/P 9-11-13v. 60m
18.30 Tuolikeihäs
18.55 N 200m B-erä
19.05 N 200m A-erä
19.10 N kuula
19.15 Kelaus 200m
19.20 M pituus
19.25 M 100m finaali
19.40 N 100m aj. finaali
19.50 M keihäs
19.55 N 1500m
20.05 M 1500m
20.20 M 3000m ej.
20.35 N 5000m
21.02 M 1500m B-erä

Pääsyliput

Pääkatsomo 25 e

Aluelippu 15 e (alle 12-vuotiaat ilmaiseksi)

Aluelippu 12 e (S-etukortilla)





Osta liput Lapinlahden Motonet GP -tapahtumaan










Valio Areena kartta