Lapinlahden Eliittikisat - Lapinlahden Veto
  • Katsomopaikat ennakkoon 25€
    Lippujen ennakkomyynti Lippupalvelu ja Lapinlahden juna-asema
  • Alueliput 15,00 €

    Atria tarjoaa alle 12-vuotiaiden lasten liput ilmaiseksi.

  • Lisätietoja sähköpostitse: info@savogames.fi
  • Seuraa myös uutisia tällä sivustolla sekä Facebookissa
  • Savo Games nyt myös Twitterissä Klikkaa tästä!

Aikataulu (16.7.2017)


LAPINLAHTI, VALIO AREENA

 Klo.  Juoksut  Hypyt  Heitot
15.25Kisojen avaus
15.30M 100m B+AN Kiekko
15.40M Kuula
15.55M 110m aj. 1.Juoksu
16.10N 100m aj. 1.juoksu
16.20P11 150m
16.25N Moukari
16.30N 200m B+A
16.40M Pituus
16.46M 200m B+A
17.00N Korkeus
17.10M 110m aj. 2.juoksu/ Finaali
17.20N 100m aj. 2.juoksu/ Finaali
17.30N 1500m A
17.40M 1500m AM Keihäs
17.50M 3000m
18.10N 3000m esteet
18.30M 400m aj. B+A
18.50N 1500m B
19.00M 1500m B





Pääsyliput (2017)

pääkatsomolippu 25€ numeroitu paikka
aluelippu 15€ 3€ alennus S-etukortilla tai OP:n alennuskupongilla
lastenlippu ilmainen alle 12 vuotiaat





Valio Areena kartta